Zabezpieczenie lakieru

Zabezpieczenie lakieru

preparat Nano Protection

Zabezpieczenie lakieru

 

Samochód to oczko w głowie każdego mężczyzny….mycie, woskowanie, polerowanie- brzmi znajomo? Takie zabiegi to nie tylko dbanie o nienaganny wygląd samochodu, ale także pielęgnacja i ochrona. Lakier to najbardziej narażona na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych powierzchnia samochodu. Zmienne warunki atmosferyczne, niskie i wysokie temperatury, opady deszczu i śniegu, promieniowanie UV, sól i pyły drastycznie ograniczają funkcjonalność, estetykę i żywotność lakieru. A to pierwszy krok do korozji i pojawienia się ubytków lakieru i rdzy. Zaczyna się niewinnie- od niewidocznych gołym okiem mikroskopijnych uszkodzeń, które są miejscem wnikania zanieczyszczeń i substancji chemicznych ingerujących we właściwości lakieru. Z czasem korozja postępuje, pojawia się rdza i perforacje nadwozia. Mało który miłośnik motoryzacji jest w stanie znieść taki widok, prawda?

Nanotechnologia trwale odmieniła wiele dziedzin życia człowieka- motoryzację także.

Hydrofobowy impregnat do lakieru samochodowego Nano Protection to przełom w pielęgnacji samochodu. Sekretem niezwykłej skuteczności tego preparatu jest zdolność do penetracji w głąb lakieru cząstek aktywnych. Ceramiczne związki krzemu wnikają w mikropory lakieru, wiążąc się z nimi trwale i skutecznie chroniąc przed wnikaniem niepożądanych zanieczyszczeń. Odparowanie rozpuszczalników i proces integracji nanocząstek krzemu zachodzi natychmiast po aplikacji preparatu Nano Protection, po czym następuje usystematyzowanie struktur atomowych krzemu na powierzchni lakieru, tworząc niezwykle trwałą warstwę hydrofobową.

Jakie korzyści taka nano ochrona przyniesie Tobie i Twojemu samochodowi?

– wielomiesięczne zabezpieczenie lakieru przed warunkami atmosferycznymi, solą i zanieczyszczeniami

– zminimalizowanie płowienia i blaknięcia lakieru

– wydobycie głębi koloru i blasku karoserii

– wydłużenie żywotności lakieru

– brak konieczności częstego mycia i woskowania samochodu

Hydrofobowy impregnat Nano Protection to innowacja w pielęgnacji i konserwacji podwozia, która na zawsze zmieni  oblicze Twojego samochodu.

zabezpieczenie lakieru