Zabezpieczenie butów – impregnat hydrofobowy

Zabezpieczenie butów – impregnat hydrofobowy Nano Textil

 

zabezpieczenie butów Gdy wracasz z pracy, spacerujesz z psem czy planujesz wyjazd na weekend dobrze jest mieć odzież, która będzie odporna na wilgoć i zabrudzenia. Pomijając jesienne pluchy, również w okresie letnim zdarzają się intensywne opady deszczu, które przemoczą ubranie i buty. W konsekwencji mamy zepsuty humor, może pojawić się katar a nasz wygląd pozostawia wiele do życzenia.

Zabezpieczenie butów. Zajmijmy się ochroną obuwia, by lepiej być przygotowanym na skutki opadów deszczu i tworzące się błoto. Jak je pielęgnować, by zapewnić im dobrą jakość i wygląd, a przy tym nie poświęcać masy czasu na czyszczenie. Skutecznym rozwiązaniem jest impregnat hydrofobowy Nano Textil, który ochroni materiał tekstylny przed wodą oraz zabrudzeniami.

Zabezpieczenie butów – impregnat hydrofobowy

Nakładanie impregnatu powinno być poprzedzone dokładnym wyczyszczeniem powierzchni. Gwarantuje to trwalsze i efektywniejsze działanie preparatu, bo występuje silniejsze wiązanie nanocząsteczek z powierzchnią.

Po dokładnym oczyszczeniu przechodzimy do impregnacji, która zwiększa właściwości hydrofobowe materiału. Jest to solidna i długotrwała ochrona przed deszczem, wilgocią i zabrudzeniami. Produkt zalecany jest do butów codziennego użytku (z nubuku, zamszu) jak i butów turystycznych.

Nanocząsteczki nie pozwalają płynom i zabrudzeniom dotykać zabezpieczanego materiału. Powłoka nie blokuje dopływu powietrza, nie zostaje zmniejszona paro przepuszczalność, a dodatkowo cząsteczki srebra zapobiegają rozwojowi grzybów, pleśni, roztoczy. Impregnat hydrofobowy nie usztywnia materiałów ani ich nie odbarwia.

Zabezpieczyć można nie tylko nowe obuwie. Taki zabieg jest do wykonania na butach używanych.

Impregnacja hydrofobowa pomoże przejść suchymi, czystymi butami przez jesienne słoty i zimowe pluchy.

Impregnat hydrofobowy Nano Textil nie raz uratuje Twoją odzież przed deszczem i przemoczeniem. Powłoka zabezpieczy ją przed wsiąkaniem wody, zanieczyszczeń. Daje ochronę przed wilgocią, negatywnie nie wpływając na wygląd tkanin a przy tym jest bezpieczny dla ludzi i środowiska naturalnego. Gdy potrzebujesz kurtki, spodni czy bluzy, które szybko nie przemokną – udanym rozwiązaniem będzie aplikacja impregnatu.

Impregnat hydrofobowy Nano Textil można kupić w sklepie internetowym HadwaoNet – https://sklep.hadwao.net/impregnaty/31-nano-textil.html