Impregnat do szkła w kabinie prysznicowej

Impregnat hydrofobowy do szkła w kabinie prysznicowej

Impregnat do kabin prysznicowych składa się z ceramicznych nanocząsteczek, które aplikowane na szklane powierzchnie, tworzą warstwę zabezpieczającą przed gromadzeniem się osadów, plam ze środków myjących i nie dopuszcza wody i brudu by ingerowały w strukturę szkła.

Powłoka hydrofobowa do kabin prysznicowych idealnie chroni szklane kabiny prysznicowe przed przywieraniem i pozostawaniem osadów i brudu na powierzchniach. Powstała warstwa hydrofobowa zyskuje właściwości samooczyszczające czym opóźnia ponowne zabrudzenie i daje efekt czystego szkła na dłużej.

Impregnat hydrofobowy do szkła w kabinie prysznicowej: zalety stosowania:

Zakończy się nieustanne czyszczenie uciążliwych zacieków, rujnujących wygląd łazienki ponieważ, po wzięciu prysznica nie pozostanie osad, kamień na ściankach, gdyż woda nie utrzymuje się na powierzchni, tylko spływa dużymi kroplami i zabiera ze sobą zabrudzenia.

Aby cieszyć się walorami czystego prysznica wystarczy po kąpieli spłukać go czystą wodą by usunąć pozostałości oraz wytrzeć miękką ściereczką.

Ciekawostką, która wpływa na czystość biologiczną takich pomieszczeń jaką jest łazienka jest obecność w impregnacie nanocząstek srebra. Ich działanie skutecznie eliminuje rozwój niebezpiecznych bakterii, grzybów, pleśni.

Impregnaty do kabin prysznicowych z serii „Nano Shower” można kupić w sklepach internetowych: Hadwao czy NanoZakupy.