Odblask – powłoka odblaskowa Lunar Pro

Odblask – powłoka odblaskowa.

Szybki rozwój nowoczesnej technologii niesie ze sobą wiele możliwości i powstawanie nowych , wysoko zaawansowanych produktów. Wykorzystując osiągnięcia nanotechnologii, opracowano produkt LUNAR PRO o niespotykanej sile odblasku.

Odblask - powłoka odblaskowa

Przybliżę i przedstawię ten innowacyjny preparat by dla większości był znany ze swych właściwości.

Używanie preparatu odblaskowego LUNAR PRO, ma przede wszystkim na celu podniesienie bezpieczeństwa i lepszą ochronę: pieszych, rowerzystów, biegających na drogach w warunkach utrudnionej widoczności. Jego działanie zaczyna się z chwilą bezpośredniego zadziałania światła zewnętrznego (światła samochodu, latarki, reflektory).

Spray skutecznie rozprowadza się po wielu różnych powierzchniach. Można zastosować na ubranie, buty, kask, plecak. Nie zaszkodzi również nanieść na elementy roweru (ramę, koła) czy nosidełko, którym przewozimy dziecko. Formuła produktu nastawiona jest na odbijanie światła. Pokryta tym preparatem powierzchnia jest widoczna w momencie oświetlenia światłem np. reflektorów auta czy latarki. Środek posiada mikro drobiny, wczepiające się w powierzchnie materiału, nadając refleksy odblaskowe w kontakcie ze światłem zewnętrznym. Naniesiony preparat nie uszkadza struktur tkanin, nie pozostawia trwałych śladów ani nie usztywnia. W dzień gołym okiem jest niewidoczny. Wieczorem sygnalizuje naszą obecność na drodze gdy zostanie oświetlony przez nadjeżdżający pojazd.

Odblask – powłoka odblaskowa

Co do tego preparatu sprawdzi się powiedzenie: małe jest piękne, ale duże więcej może.

Możesz popryskać większy obszar i mieć większe pole odblasku z dużo lepszym skutkiem widoczności. Tak duży blask daje nadjeżdżającemu kierowcy większą szansę na dostrzeżenie naszej sylwetki i odpowiedni czas na reakcję, i kilkakrotnie zwiększy widoczność rowerzystów i pieszych po zmroku.

Preparat o pojemności 100 ml jest wydajny i wystarczy do kilkakrotnego użycia. Dzięki zawartości w składzie środka polimerów, spryskany materiał nabierze lekkiego efektu hydrofobowego. Pozbycie się refleksów odblaskowych z powierzchni następuje po kilku praniach lub myciach.

Produkt jest bezpieczny dla dorosłych i dzieci i przyjazny dla środowiska naturalnego.

Aplikacja jest prosta: wstrząsnąć pojemnik z szarym pyłkiem, rozpylić z niewielkiej odległości na dowolną powierzchnię i po kilku minutach nasza ochrona wzrasta maksymalnie.

Polecam zaopatrzyć się w preparat odblaskowy LUNAR PRO i mieć go zawsze pod ręką. Nie zajmuje wiele miejsca a jego przydatność jest nieoceniona.

Preparat kupisz m.in w sklepie internetowym HadwaoNet – https://sklep.hadwao.net