Impregnacja pielęgnacja skóry ekoskóry

Impregnacja pielęgnacja skóry ekoskóry

preparat Nano Leer

impregnacja pielęgnacja skóry ekoskóry

 

Skóra to wymagający w czyszczeniu i pielęgnacji materiał. Z jednej strony trudno z niej usunąć wszelkie zanieczyszczenia, z drugiej- należy ją chronić przed wilgocią, także tą powodowaną środkami czyszczącymi. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się być skuteczne zabezpieczenie skóry przed zabrudzeniami i przenikaniem wilgoci. I tu z pomocą przychodzi preparat Nano Leer.

Impregnacja pielęgnacja skóry ekoskóry do skóry preparatem Nano Leer znajduje zastosowanie w czyszczeniu i konserwacji zarówno gładkiej skóry naturalnej, jak i ekologicznej.

Tym, co go wyróżnia, jest wykorzystanie nanotechnologii- impregnat ten pozostawia na skórze niewidoczny, niewyczuwalny film grubości kilku nanometrów, czyli pojedynczych atomów. Dzięki temu powierzchnia skóry jest niezwykle dokładnie i skutecznie chroniona przed wszelkimi niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Jakie korzyści wiążą się z zastosowaniem impregnatu Nano Leer?

– znaczne zapobieganie wnikaniu zanieczyszczeń stałych i płynnych w powierzchnię skóry;

– zapobieganie nieestetycznym, trudnym do usunięcia plamom i zaciekom

– brak ingerencji w kolor, elastyczność czy fakturę skóry

– zapewnienie cyrkulacji powietrza, czyli „oddychania” skóry i ochrona przed promieniowaniem UV ( a zatem blaknięciem)

– możliwość wielokrotnej aplikacji bez uszczerbku dla materiału

– bezpieczeństwo stosowania, brak uczuleń i podrażnień

– nano cząstki srebra  wykazują działanie ograniczające rozwój bakterii, pleśni i roztoczy

Nano impregnat ułatwia zatem utrzymanie odzieży i butów skórzanych, a także mebli i tapicerki samochodowej w nienagannym stanie. Ogranicza czas i środki czystości wykorzystane do ich ciągłego czyszczenia, a działanie ochronne wydłuża żywotność skórzanych przedmiotów.

Aplikacja impregnatu na oczyszczoną i osuszoną powierzchnię trwa zaledwie chwilę, a umożliwia długotrwałą ochronę przed uciążliwymi zabrudzeniami i wilgocią, które w nieodwracalny sposób niszczą strukturę skóry i znacznie pogarszają jej funkcjonalność i wygląd.