Impregnacja zabezpieczenie kabiny prysznicowej

Impregnacja zabezpieczenie kabiny prysznicowej

 preparat Nano Shower +

 

Jednym z najbardziej uciążliwych do sprzątania miejsc w domu jest kabina prysznicowa. Duża szklana powierzchnia, mająca stały kontakt z wodą i osadami z mydła i innych środków pieniących oznacza jedno- konieczność częstego, żmudnego czyszczenia kabiny prysznicowej z osadów i zacieków. Aby zachować perfekcyjną czystość kabiny prysznicowej należałoby poświęcić czas na jej czyszczenie po każdym z niej skorzystaniu. Jednak mało kto dysponuje taką ilością czasu, środków czyszczących i cierpliwością. Doskonałym rozwiązaniem jest powłoka hydrofobowa, która radykalnie zmienia oblicze kabiny prysznicowej.

Impregnacja zabezpieczenie kabiny prysznicowej preparatem Nano Shower Plus to innowacja w zakresie czyszczenia i pielęgnacji kabin.

Utworzenie na powierzchni szkła niewidzialnej nano powłoki grubości kilku nm powoduje zjawisko perlenia wody. Każdaimpregnacja zabezpieczenie kabiny prysznicowej kropla wody, która trafia na powierzchnię kabiny prysznicowej, szybciutko z niej spływa; podobnie dzieje się z wszelkimi zanieczyszczeniami. Znacznie ogranicza to osadzanie się osadów, a także wydłuża żywotność kabiny prysznicowej- twarda woda i osady mineralne nie stanowią już przyczyny korozji szkła i jego matowienia.

Ponadto sam proces tradycyjnego czyszczenia kabiny środkami czyszczącymi o właściwościach ścierających, powoduje
powstawanie w szkle mikrorys. Te niewidoczne gołym okiem uszkodzenia, a także porowata struktura szkła, sprzyjają rozwojowi bakterii i grzybów, które szczególnie upodobały sobie wilgotne środowisko. Nano Shower Plus zawiera nanocząstki srebra o udowodnionym działaniu grzybo- i bakteriobójczym.

Nano impregnat stanowi zatem doskonałą opcję pielęgnacji, czyszczenia i konserwacji kabiny prysznicowej. Nanotechnologia zrewolucjonizowała świat technologii i medycyny, a jak się okazuje- ułatwia też codzienne życie. Nano Shower Plus to oszczędność czasu, pieniędzy, środowiska naturalnego, a także wydłużenie żywotności kabiny prysznicowej i troska o zdrowie domowników. Czysta, estetyczna i higieniczna łazienka bez konieczności godzin spędzonych na jej czyszczenie, wreszcie jest w zasięgu ręki.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza technologia i chcesz dowiedzieć się więcej o produktach oferowanych do sprzedaży zapraszamy na stronę https://hadwao.net lub do sklepu internetowego https://sklep.hadwao.net.

Firmowy facebook: facebookHadwaoNetNanotechnologia