Hydrofobizacja zabezpieczenie szkła elewacje szklane

Hydrofobizacja zabezpieczenie szkła

elewacje szklane

preparat Nano Window Plus

 

Szkło to bardzo widowiskowy komponent architektury i wyposażenia wnętrz. Jednak to, co czyni je wyjątkowym- przejrzystość, jest jednocześnie źródłem problemów z utrzymaniem go w czystości. Na powierzchni szkła widoczne są bowiem nawet najmniejsze zabrudzenia, a porowata powierzchnia szkła sprzyja ich trwałemu wiązaniu i niekorzystnym wpływom na właściwości fizykochemiczne szkła. Nowoczesna impregnacja szkła czerpie z osiągnięć nanotechnologii- oddziaływanie na strukturę szkła na poziomie atomów to najlepsze z możliwych zabezpieczenie szkła.

Impregnat Nano Window Plus penetruje głęboko w pory szkła, skutecznie zapobiegając wnikaniu wszelkich zanieczyszczeń i powstawaniu osadów czy efektu matowienia szkła. Powłoka hydrofobowa daje efekt perlenia i samooczyszczenia szkła, co radykalnie poprawia widoczność szyby.

Hydrofobizacja zabezpieczenie szkła elewacje szklane

Najistotniejsze kierunki zastosowań impregnatu Nano Window Plus są następujące:Hydrofobizacja zabezpieczenie szkła elewacje szklane

– szyby okienne i elewacje szklane są skutecznie chronione przed wszelkimi zanieczyszczeniami, co pozwala na znaczną oszczędność czasu i środków czyszczących

– natychmiastowy efekt usuwania wody gwarantuje doskonałą przejrzystość, a tym samym funkcjonalność szyb

– zapobieganie wnikaniu zanieczyszczeń, ochrona przed promieniowaniem UV czy kwaśnymi deszczami minimalizuje trwałe zmiany w strukturze szkła i zapobiega powstawaniu osadów mineralnych

– nano powłoka zastosowana na szybach samochodowych to gwarancja niezwykłego komfortu jazdy: wzrost odporności na zabrudzenia poprawia widoczność na drodze i sprzyja bezpieczeństwu; szyby samochodowe, narażone na ekstremalne warunki pogodowe i kontakt z solą stosowaną do odśnieżania zachowują dłużej żywotność i nienaganny stan; zdolność impregnatu hydrofobowego do odpychania wody daje efekt „niewidzialnej wycieraczki”- przy prędkości powyżej 55 km/ h szyba wykazuje właściwość samooczyszczania; oszczędność płynu do spryskiwacza i środków czystości- gwarantowana.

Impregnat Nano Window Plus pozwoli na długi czas nie kłopotać się brudnymi i nieprzejrzystymi szybami, dbając jednocześnie o brak rozwoju bakterii i grzybów, za co odpowiada zawartość nano cząstek srebra.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza technologia i chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę https://hadwao.net lub do sklepu internetowego: https://sklep.hadwao.net.

Firmowy Facebook: facebookHadwaoNetNanotechnologia