Odgrzybianie klimatyzacji

Odgrzybianie klimatyzacji 

preparat D.A.C

odgrzybianie klimatyzacji

 

Odpowiednia czystość powietrza w samochodzie zapewniona jest przez system wentylacji i klimatyzację. Gdy któryś z tych systemów szwankuje, cierpi na tym jakość powietrza, a niekiedy zdrowie pasażerów. Klimatyzacja jest bowiem miejscem wybitnie narażonym na rozwój chorobotwórczej pleśni i bakterii. Wilgoć, temperatura i obecność nieorganicznych i organicznych związków chemicznych tworzą wewnątrz przewodów klimatyzacyjnych mikroklimat idealny dla rozwoju patogenów. Okresowe przeglądy i czyszczenie klimatyzacji samochodowej nie zawsze wystarczają. Prawidłowe funkcjonowanie klimatyzacji jest kluczowe dla komfortu jazdy, obniżenia temperatury w kabinie, odparowania szyb i zmniejszenia wilgotności powietrza w samochodzie.

Według opinii ekspertów sprawnie działająca klimatyzacja w czasie upałów zmniejsza ryzyko wypadku o 1/ 3. Brzmi przekonywująco?

Walka z nieprzyjemnym zapachem oraz drobnoustrojami kolonizującymi klimatyzację okazuje się być niezwykle skuteczna po zastosowaniu preparatu D. A. C. Ten innowacyjny środek czyszczący, dezynfekujący i odświeżający opiera swe działanie na technologii nano. Wykorzystując aktywne nano cząstki srebra i miedzi, preparat tworzy trwałą warstwę wyścielającą przewody klimatyzacyjne. Długotrwale działając w miejscu docelowego zastosowania, preparat D. A. C. pokrywa wnętrze klimatyzacji niekolidującą z funkcjonowaniem klimatyzacji powłoką. Znane ze swego antyseptycznego działania jony srebra i miedzi redukują ilość już obecnych drobnoustrojów i skutecznie hamują ponowny rozwój pleśni i bakterii. Natychmiast zauważalną korzyścią ze stosowania preparatu do odświeżania klimatyzacji w samochodzie D. A C. jest świeże powietrze i wydajniejsza praca klimatyzacji. Odgrzybianie klimatyzacji to nie jedyne zastosowanie wspomnianego preparatu. Doskonale sprawdzi się on w celu odświeżenia i dezynfekcji dywaników samochodowych i tapicerki w bagażniku po przejażdżce z czworonożnym przyjacielem.

Niewątpliwymi zaletami preparatu do dezynfekcji D. A. C. jest wysoka skuteczność oraz działanie nie ograniczone jedynie do momentu zastosowania; nano dezynfekcja bazuje na wielomiesięcznej aktywności antyseptycznej i odświeżającej. Spędzasz dużo czasu w samochodzie? Odetchnij w nim pełną piersią!

car-791346_1920