Baterie kuchenne oraz łazienkowe – ochrona i zabezpieczenie

Baterie kuchenne oraz łazienkowe – ochrona i zabezpieczenie

Baterie kuchenne i łazienkowe - ochrona i zabezpieczenie

Baterie pod wpływem kamienia w zaskakująco szybkim tempie tracą swą estetykę. Plamy z mydlin czy kamienia wymagają czasochłonnego szorowania a uzyskany efekt trwa bardzo krótko…

Chcielibyśmy zatem przedstawić Państwu innowacyjną technologię, która pozwoli dłużej cieszyć się czystością, estetyką przedmiotów oraz wydłużyć żywotność użytkowania każdej powierzchni.

Polecamy preparaty hydrofobowe Nano Titan. Jednorazowa aplikacja na długi czas uchroni powierzchnię baterii przed wodą, powstawaniem plam po środkach czyszczących oraz myjących. Przetarcie stali czystą ściereczką sprawi, że bateria będzie jak nowa oraz o wiele dłużej będzie nam służyć.

Nasze produkty nie zawierają w swym składzie silikonów oraz wosków, powłoki są ekologiczne oraz bezpieczne dla środowiska oraz człowieka. Płyn po dostaniu się do wody ulega biodegradacji, nie należy obawiać się szkodliwych efektów stosowania preparatu.

Zapraszamy do naszego kanału na YouTube, gdzie na bieżąco mogą Państwo śledzić filmy z testów oraz poznawać nowe zastosowania powłok.