Jakie zabezpieczenie dla płytek ceramicznych

Zabezpieczenie płytek ceramicznych

Zabezpieczenie płytek ceramicznych

Chcielibyśmy serdecznie przedstawić Państwu kolejne zastosowanie naszych preparatów hydrofobowych. Osobom, które niewielkim trudem chciałyby utrzymać porządek i estetykę we własnym mieszkaniu polecamy zabezpieczyć poza kabiną prysznicową czy lustrem w łazience również płytki znajdujące się na ścianach czy podłodze…

Każda powierzchnia w łazience ulega zabrudzeniom pod wpływem wody (kamień) czy środków myjących. Długo pozostająca na płytce pasta do zębów czy osady z mydła mogą zabarwić powierzchnię bądź przynajmniej sprawić iż czyszczenie śladów zajmie sporo czasu.

Właśnie dlatego nasi specjaliści opracowali dla Państwa ekologiczną powłokę hydrofobową. Powłoka w swym składzie nie zawiera wosków, silikonów, jest bezpieczna dla dzieci czy kobiet w ciąży. Jednoetapowa aplikacja sprawi, iż na zabezpieczonej powierzchni na długi czas powstanie „niewidzialna tarcza” która nie pozwoli na wnikanie w strukturę danego materiału zabrudzeń, osadów z kamienia a nawet znacząco ograniczy powstawanie pleśni…

Zabezpieczenie płytek ceramicznych nanopowłoką sprawi, iż zabezpieczona powierzchnia na dłużej pozostanie jak nowa. Wypróbuj nasz preparat Nano Shower.

Czyszczenie polegać będzie jedynie na przetarciu powierzchni czystą ściereczką. Bez czasochłonnego i męczącego szorowania pozbędziemy się kamienia oraz wszelkiego rodzaju zabrudzeń.

Zapraszamy do naszego kanału na YouTube gdzie na bieżąco mogą Państwo śledzić nasze filmy testowe .

https://hadwao.net

Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.