Konserwacja lakieru samochodowego z HadwaoNet

Konserwacja lakieru samochodowego

Konserwacja lakieru samochodowego – wkrótce dostępna

Konserwacja lakieru samochodowego dla osób ceniących wygląd swojego auta ma zasadnicze znaczenie. Odpowiednio zabezpieczony lakier nie rdzewieje, jego kolor nie płowieje a auto jest dłużej estetyczne i czyste. Nasze hydrofobowe powłoki do powierzchni lakierniczych to doskonała konserwacja lakieru samochodowego jak również felg samochodowych oraz pozostałych elementów plastikowych. Zachęcamy do zapoznania się z ich zaletami oraz filmami pokazowymi umieszczonymi na dole strony.

Zastosowanie powłoki hydrofobowej na lakierze samochodowym czy przykładowo kasku motocyklowym zwiększa głębie, wydobywa kolor, dodatkowo chroniąc stal przed korozją, kwasami zawartymi w opadach atmosferycznych, solą czy promieniowaniem UV.

Hydrofobizacja to zdolność odpychania cząstek wody. Dzięki tej zdolności krople spływając z powierzchni zbierają ze sobą większość zanieczyszczeń. Powłoki hydrofobowe zwiększają komfort użytkowania przedmiotów codziennego użytku. Dzięki temu ich czyszczenie w większości przypadków staje się zbędne a w zamian zyskujemy tak cenny obecnie czas.

Aplikacja Naszej nano powłoki jest dość prosta dlatego można wykonać ją samodzielnie na własnym podwórku. Zapraszamy oczywiście do kontaktu z HadwaoNet, chętnie wykonamy profesjonalną usługę hydrofobizacji za Państwa (wszelkie dane kontaktowe w regulaminie bądź zakładce kontakt).

Zabieg hydrofobizacji lakieru samochodowego wykonujemy na czystym, odtłuszczonym oraz wysuszonym lakierze. Stopniowo za pomocą atomizera nakładamy warstwę hydrofobowej powłoki i rozcieramy po powierzchni. Po kilku minutach polerujemy czystą, suchą ściereczką. W ten sposób konserwacja lakieru samochodowego dobiega końca. W przypadku Naszych powłok nie ma potrzeby powtarzania hydrofobizacji, chyba że powłoka po określonym czasie przestanie działać.

Zachęcamy do wykonania zabiegu hydrofobizacji zarówno lakieru samochodowego jak również materiałowej tapicerki oraz szyb samochodowych. O hydrofobizacji szyb samochodowych oraz tapicerki pisaliśmy we wcześniejszych wpisach, zachęcamy serdecznie do lektury: niewidzialna wycieraczka HadwaoNet, hydrofobowy preparat do zabezpieczania tapicerki samochodowej.

Zapraszamy dodatkowo na stronę Naszego bloga, w którym będziemy umieszczać ciekawe informacje oraz zastosowania Naszych ekologicznych, hydrofobowych powłok: