Regulamin

 

 Regulamin

Regulamin HadwaoNet

 

 1. Wszystkie oferowane przez nas towary pochodzą z legalnego źródła, są nowe i oryginalnie zapakowane.
 2. Zamówiony towar dostarczamy jedynie za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich.
 3. Kupujący jest obciążony kosztami dostawy określonymi w cenniku dostaw znajdującym się poniżej.
 4. Możliwe są następujące formy płatności za zakupiony towar:
  • za pobraniem: gotówką kurierowi przy odbiorze towaru
  • przelewem: jak tylko wpłata zostanie zaksięgowan na naszym koncie, towar niezwłocznie pakujemy i wysyłamy na wskazany adres
  • gotówka: przy odbiorze osobistym (nie realizujemy płatności kartą płatniczą)
 5. Odbiór osobisty jest możliwy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 bądź w innym terminie po wcześniejszym kontakcie mailowym bądź telefonicznym. W celu odbioru towaru zapraszamy do biura w Wołominie, ul. Wileńska 51 A
 6. Termin zapłaty przez Klienta sklepu za zakupiony towar wynosi 3 dni robocze. W przypadku dłuższego czasu zapłaty za towar niż podany powyżej prosimy o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny. W innym przypadku, zastrzegamy prawo do anulowania zakupu.
 7. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o ochronie praw Konsumenta, w przypadku sprzedaży konsumenckiej,  z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany,  nie został w żaden sposób zniszczony czy naruszony (każdy produkt jest zapieczętowany a po zniszczeniu zabezpieczenia Sprzedawca nie ma możliwości sprawdzenia czy produkt nadaje się do dalszej sprzedaży)
 8. W związku z powyższym towar należy odesłać na adres firmy HadwaoNet na swój koszt wraz z dowodem zakupu, pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy oraz numerem konta na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 10 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Na dole strony znajduje się wzór umowy odstąpienia od umowy przez Konsumenta.
 9. Konsument, któremu Sprzedawca świadczył usługi nakładania powłoki , w przypadku odstąpienia od umowy, będzie musiał ponieść koszty za usługi, które były mu świadczone do momentu odstąpienia od umowy, proporcjonalnie do czasu ich trwania.
 10. Jeżeli produkt został uszkodzony w transporcie, podstawą reklamacji jest protokół sporządzony w obecności pracownika firmy transportowej. PAMIĘTAJ!!! Zawsze sprawdzaj zawartość przesyłki w obecności kuriera.
 11. Organ, który zarejestrował prowadzenie działalności gospodarczej firmy HadwaoNet Beata Kurowska PHU to Minister Gospodarki.  Rodzaj rejestru bądź ewidencji to Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej.
 12. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie internetowym hadwao.net, złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszelkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 13. Prosimy o rozsądne i przemyślane zakupy. W przypadku wybrania opcji przesyłki pobraniowej oraz dokonaniu odmowy przyjęcia towaru zastrzegamy sobie prawo do obciążenia zamawiającego kosztami przesyłki.

 

 

 

DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Bez względu na ilość zakupionych produktów za przesyłkę płacisz tylko raz!

Płatność z góry

Przesyłka kurierska    14 zł
Przesyłka zagraniczna  150 zł
Darmowa dostawa od 150 zł      0 zł

Płatność przy odbiorze

Przesyłka kurierska pobraniowa   19 zł
 Odbiór osobisty  0 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa

 

Oświadczenie_o_odstąpienie_od_umowy_zawartej_na_odległość_lub_poza_lokalem_przedsiębiorstwa