Jak zabezpieczać materac przed zamoczeniem?

 

Zabezpieczenie materaca przed zamoczeniem

 

hadwao.net

Zabezpieczenie materaca przed zamoczeniem

 

Powłoki hydrofobowe, które Państwu prezentujemy to ekologiczne produkty nie posiadające w swym składzie silikonów czy wosków. Zabezpieczona powierzchnia przepuszcza powietrze, materiał „oddycha” ale powstała dzięki powłoce niewidzialna tarcza chroni przed wilgocią czy zabrudzeniami.

Produkty hadwao.net są bezpieczne dla zdrowia człowieka oraz środowiska naturalnego. Systematyczne stosowanie powłoki hydrofobowej sprawi, iż mocz nie wniknie w głąb materaca pozostawiając go jednocześnie dłużej czystym i estetycznym.

Zabezpieczenie materaca przed zamoczeniem produktami hydrofobowymi hadwao.net sprawi, że nie będziemy musieli już obawiać się nieprzyjemnego zapachu oraz mało estetycznych śladów na materacu.

 

Powyżej zaprezentowaliśmy Państwu film, który dokładnie ukazuje działanie powłoki po dokonanej hydrofobizacji. Polecamy również stosowanie powłoki hydrofobowej Nano Textil do zabezpieczenia obuwia, krawatów, mebli tapicerowanych, sukni ślubnych czy wieczorowych.

Z przyjemnością zapraszamy na nasz kanał na YouTube, gdzie na bieżąco umieszczamy filmy prezentujące wykonane przez nas testy oraz na Facebooka.