Wózek dziecięcy zawsze czysty z hadwao.net

Wózek dziecięcy zawsze czysty z hadwao.net

 

Każda mama boryka się z problemem plam i zabrudzeń stworzonych przez najmłodszych członków rodziny… Niezliczone godziny spędzamy na praniu, czyszczeniu mebli tapicerowanych czy obuwia naszych dzieci. Podobnie sprawa wygląda z dziecięcymi wózkami. Spacerowe szaleństwo często kończy się na lodach czy innym przysmaku a w efekcie na wózku pozostają liczne ślady po uczcie. Wózek dziecięcy zawsze czysty z hadwao.net

 Wózek dziecięcy zawsze czysty z hadwao.net

 

Na powyższy problem znaleźliśmy rozwiązanie – bardzo innowacyjne oraz ekologiczne. Powłoki hydrofobowe hadwao.net to sposób na nieinwazyjne zabezpieczenie każdej powierzchni przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami.

 

W składzie nanopowłok do materiałów tekstylnych znajduje się ditlenek krzemu, który powszechnie występuje na Ziemi. Powłoka tworzy niewidzialną tarczę, która chroni materiał przed wnikaniem zabrudzeń w głąb powierzchni co znacząco ułatwia czyszczenie tkaniny.

Wózek dziecięcy zawsze czysty z hadwao.net

 

Aplikacja powłoki jest niezwykle prosta. Uprzednio dokładnie wyczyszczony oraz wysuszony materiał – za pomocą atomizera – spryskujemy płynem hydrofobowym. Dla uzyskania lepszego efektu zalecamy rozetrzeć powłokę po materiale dłonią. Pozostawiamy tkaninę na 72 godziny do całkowitego wyschnięcia.

 

Zabezpieczony w powyższy sposób materiał  sprawi, iż wózek czy inna powierzchnia dłużej pozostanie czysta oraz estetyczna. Zaoszczędzimy mnóstwo czasu, który będzie można wykorzystać na odpoczynek czy zabawę z bliskimi.

 

Polecamy również artykuł dotyczący zabezpieczeniu materacyka w dziecięcych łóżeczkach – wilgoć oraz mocz nie wnikają w głąb materaca. Zapraszamy również na nasz kanał na YouTube.

 

Poniżej przedstawiamy Państwu film ukazujący zachowanie hydrofobowych powierzchni: