Reklama pojawiająca się w czasie opadów deszczu

Reklama pojawiająca się w czasie opadów deszczu
“Deszczowa reklama”

Reklama pojawiająca się w czasie opadów deszczu

Reklama pojawiająca się w czasie opadów deszczu bądź tzw. “deszczowa reklama” to innowacyjna receptura dla firm, które na długi czas chcą pozostać w pamięci Klientów i potencjalnych odbiorców.

Wszystko zależy jedynie od naszych pomysłów czy inspiracji oraz efektu jaki chcemy otrzymać. Wykonujemy szablon we własnym zakresie bądź zlecamy wyspecjalizowanej firmie. Przygotowany wzór przytwierdzamy do podłoża mineralnego, na którym chcemy by reklama się pojawiała i spryskujemy specjalnym preparatem hydrofobowym. Tak przygotowaną reklamę pozostawiamy na kilka dni do całkowitego połączenia cząstek nano z powierzchnią. Gwarantujemy, że reklama nie będzie widoczna w pogodną aurę, jest całkowicie ekologiczna i bezpieczna dla środowiska naturalnego i człowieka.

Piorunujący efekt uzyskamy dopiero gdy spadnie deszcz. Zabezpieczona powierzchnia nie będzie chłonąć wody dzięki czemu pozostanie sucha a kolor nie zmieniony. Różnica pomiędzy suchą oraz mokrą powierzchnią stworzy przyciągającą i efektowną reklamę utrzymującą się przed długi czas.

Chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji o naszej technologii oraz produktach oferowanych do sprzedaży odnajdą Państwo na stronie https://hadwao.net bądź firmowego sklepu internetowego: https://sklep.hadwao.net.