Powłoka anty moczowa hadwao.net

Powłoka anty moczowa hadwao.net

https://hadwao.net

Powłoka anty moczowa hadwao.net

Zajmujemy się sprzedażą, dystrybucją powłok hydrofobowych oraz wykonawstwem usług pokrywania każdej powierzchni.

Powłoki hydrofobowe zachowują się niczym niewidzialna tarcza chroniąca przed wodą, wilgocią, wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, kamieniem, powstawaniem grzyba czy porastaniem mchu. Nasze nano powłoki to ekologiczne produkty nie zagrażające środowisku oraz człowiekowi.

Chcielibyśmy szczególną uwagę wrócić na fakt, iż w składzie naszych nanopowłok nie występują szkodliwe silikony czy woski a zabezpieczona powierzchnia „oddycha”. Dla uzyskania większego zadowolenia Klientów w składzie powłoki znajdują się również jony srebra, które znakomicie radzą sobie z nieprzyjemnym zapachem.

Nasza ekologiczna impregnacja zapewnia ochronę zarówno przed wnikaniem w strukturę danego materiału wilgoci czy różnego rodzaju zabrudzeń. Powierzchnia pozostaje czysta, sucha oraz wykazuje właściwości anty moczowe.

Powłoka anty moczowa hadwao.net to skuteczny sposób na wyeliminowanie uciążliwego problemu jakim jest oddawanie moczu w miejscach do tego celu nie wskazanym. Powłoka anty moczowa hadwao.net posiada silne właściwości anty moczowe dzięki czemu odpycha również mocz, który odbijając się od ściany wraca ponownie do właściciela.

Dodatkowo powłoka anty moczowa hadwao.net znakomicie sprawdza się jako zabezpieczenie budynków zabytkowych przed wilgocią dzięki czemu zimową porą ściany nie są narażone na negatywne oddziaływanie mrozu.

Zapraszamy do firmowego bloga oraz na stronę facebooka, gdzie z przyjemnością odpowiemy Państwu na wszelkie nurtujące pytania.