Hydrofobizacja szyb Wołomin

Osoby dbające o swoje auto często decydują się na różnego rodzaju zabiegi konserwujące oraz pielęgnujące własny pojazd. Nasza firma chciałaby zatem przedstawić Państwu innowacyjną powłokę hydrofobową, która zabezpieczy szyby przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, osadami.

Hydrofobizacja szyn Wołomin

Powłoka działa jak niewidzialna ochrona. Dodatkowo znacząco poprawia widoczność w trakcie opadów deszczu. Pod wpływem pędu powietrza krople wody samoistnie spływają z powierzchni szyby, zbierając dodatkowo większość zanieczyszczeń osadzających się na szkle. Hydrofobizacja szyb Wołomin to sposób na polepszenie warunków jazdy oraz satysfakcja z dłużej czystych oraz estetycznych szyb.

Po hydrofobizacji używanie wycieraczek samochodowych staje się zbędne. Powłoka nie powoduje refleksów oraz nie utrudnia widoczności.

Hydrofobizacja szyb Wołomin – zadzwoń 606 366 413 i umów się na wykonanie usługi hydrofobizacji Twojego auta…serdecznie zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy również do Naszego kanału na you tube, gdzie na bieżąco umieszczamy filmy pokazowe z przeprowadzanych przez Nas testów.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.