Drewniane drzwi zabezpieczone hydrofobizacją

Drewniane drzwi zabezpieczone hydrofobizacją.

W sklepach można zakupić naturalne drewniane drzwi nie zabezpieczone lakierem czy innym produktem. Po zakupie, samemu należy wybrać co zastosujemy do ochrony takiego tworzywa i własnoręcznie wykonać impregnację.Drewniane drzwi zabezpieczone hydrofobizacją

Jak powszechnie wiadomo wszelkiego rodzaju produkty, które teoretycznie powinny służyć drewnu nie koniecznie tak na nie oddziałują, dodatkowo szkodząc środowisku.

Nasza firma chciałaby przekazać Państwu jak z łatwością na kilka lat można zabezpieczyć drewniane drzwi za pomocą hydrofobizacji.

Taką operację każdy wykona sam w domu, a po nałożeniu powłoki w pomieszczeniu przez długi czas unosi się zapach drewna zamiast nieprzyjemnej woni lakierów.

Hydrofobizacja polega na spryskaniu za pomocą atomizera wcześniej wyczyszczonej powierzchni. Po kilku  minutach powierzchnia staje się hydrofobowa a po całkowitym wyschnięciu (około 24 godzin) odporna na zanieczyszczenia oraz chemikalia do wartości 12,5 pH.

Ale najważniejsze co uzyskujemy po zakupie oraz zastosowaniu produktu Nano Wood?

Przez okres około 4, 5 lat posiadają Państwo zabezpieczone drzwi, odporne na wilgoć oraz wiele rodzajów zabrudzeń.

Nasze nano powłoki posiadają całkowitą odporność na promieniowanie UV, w swym składzie nie zawierają silikonów, wosków dzięki czemu każda powierzchnia „oddycha” oraz nie zmienia barwy, dotyku czy struktury.