Auto detailing

Auto detailing

Auto detaiiling

Auto detailing to proces kompleksowego czyszczenia, konserwacji pojazdu samochodowego zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Wykonanie takiej operacji przedłuża żywotność pojazdu jak również podnosi walory estetyczne.

Nie można ukrywać, iż oddanie samochodu w ręce wyspecjalizowanych firm zajmujących się auto detailingiem zagwarantuje nam zadowolenie z osiągniętego efektu lecz również trochę uszczupli Naszą kieszeń.

Chcielibyśmy w związku z tym zaproponować Nasze innowacyjne, ekologiczne powłoki hydrofobowe, które z łatwością można nałożyć samemu. Nanopowłoka zabezpiecza lakier auta przed płowieniem, solą drogową,kwaśnymi deszczami i środkami chemicznymi do 12,5 pH. Korzystanie z myjni automatycznych czy ręcznych myjek ciśnieniowych nie szkodzi powłoce.

W dziale „autodetailing” można odnaleźć wszelkie wiadomości na temat dostępnych powłok, ich zastosowań, trwałości.

Nasze nanopowłoki to produkty hydrofobowe drugiej generacji, zabezpieczają praktycznie każdą powierzchnię przed zabrudzeniami, rdzą, kamieniem, wszelkiego rodzaju osadami. Dodatkowo w swym składzie powłoki nie zawierają wosków, silikonów dzięki czemu każda powierzchnia „oddycha” oraz nie zmienia barwy czy struktury powierzchni.

Zapraszamy również na nasz firmowy kanał YouTube.