Impregnat do fug HadwaoNet Nanotechnologia

Impregnat do fugImpregnat do fug. Wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Podobnie jest jeśli chodzie przykładowo o mieszkanie, w którym spędzamy sporą część swojego życia.

Często zdarza się, że źle działająca wentylacja a tym samym wilgoć w łazience szybko doprowadzi do powstania grzyba. Najtrudniejszy do usunięcia jest ten znajdujący się pomiędzy kafelkami czyli na fudze. Nie potrafię doradzić jak się go szybko pozbyć ale chętnie zaprezentuje Nasz hydrofobowy produkt , który zapobiegnie na długi czas powstaniu grzyba.

Nano Minerals zabezpieczą fugi przed wilgocią oraz grzybem. Preparat tworzy bezpieczną oraz niewidzialna ochronę na fudze, która nie pozwala na przedostanie się wilgoci w głąb danej struktury. Istotny jest fakt, że Nasza powłoka nie zawiera silikonów czy wosków dzięki czemu każda zabezpieczona powierzchnia „oddycha”. Preparat jest również bardzo wydajny. Wystarczy zamoczyć pędzelek w płynie i pomalować nim fugi. Produkt znakomicie sprawdza się zastosowany przy kabinie prysznicowej. Dodatkowo powłoką Nano Shower można zabezpieczyć szyby w kabinie oraz płytki.