Impregnacja dziecięcego obuwia hadwao.net

Impregnacja dziecięcego obuwia. Sądzimy, iż każda mama po przeczytaniu poniższego wpisu chętnie wypróbuje nasz innowacyjny produkt służący zabezpieczeniu butów dziecięcych przed wodą i wilgocią.

Po bardzo prostej aplikacji Naszym produktem, buciki stają się hydrofobowe – odpychają cząstki wody.

Ale zacznijmy od początku. Każda mama dbająca o zdrowie własnego dziecka z pewnością zastanawiać się będzie czy oby proponowana przez Nas powłoka jest bezpieczna i zdrowa. Tak Nasza nano powłoka jest bezpieczna oraz ekologiczna.  W Impregnacja dziecięcego obuwiajej składzie znajduje się ditlenek krzemu (SiO2), który naturalnie występuje na Ziemi w postaci piasku, skał czy kamieni półszlachetnych. Nie ma zatem obaw, że zaszkodzi skórze dziecka. Dodatkowo zabezpieczona powierzchnia „oddycha” gdyż w powłoce nie odnajdziemy silikonów czy wosków.

Hydrofobizacja tworzy na materiale niewidzialną ochronę, która zabezpiecza przed wodą, wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, przykładowo błotem. Większość zanieczyszczeń samoistnie spłynie z buta a do wyczyszczenia ewentualnych śladów wystarczy czysta ściereczka i woda.

Zalet płynących z zastosowania nano powłoki jest wiele, np. Nasza pociecha może dłużej cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu bez obaw, iż rosa czy kałuża zamoczy buciki a mama zaoszczędzi czas przeznaczony na pranie oraz zadba o budżet domowy.

Warto dodać, iż 30 ml. opakowanie produktu Nano Textil wystarczy na pokrycie kilku par dziecięcy butów a czas działania jednorazowego pokrycia wynosi około pół roku.