Felgi i opony – mycie i pielęgnacja

Felgi i opony – mycie i pielęgnacja

Użytkując samochód – brudzimy go. Na najgorszy typ zabrudzeń narażone są koła. Zanieczyszczenia drogowe, pył ze ścierających się tarcz i klocków hamulcowych czy sól drogową.

Felgi i opony potraktowane takimi zanieczyszczeniami w rezultacie popsują wygląda auta i wpłyną na obniżenie bezpieczeństwa jazdy.

Jakie proponujemy rozwiązanie?

Felgom i oponom można nawet Felgi oponysamodzielnie, w łatwy sposób pomóc stosując staranne i regularne mycie.

Każdy rodzaj felgi i opony umyjemy preparatem Wheel Cleaner .

Ten zasadowy, skoncentrowany płyn opracowano do częstego stosowania, by usuwał zanieczyszczenia drogowe, pył samochodowy, sól drogową. Dodatkowo posiada filtr ochronny, który nie dopuszcza do przyciągania nieczystości do umytej powierzchni.

Użycie środka Wheel Cleaner – nie prowadzi do niszczącej ingerencji w powłokę lakierniczą felgi.

Innowacyjne działanie polega na zmiękczaniu i rozpuszczeniu zabrudzeń by po krótkiej chwili po opłukaniu zauważyć wyeliminowanie problemu. Plusem dla opony po myciu jest utrzymująca się przez pewien czas delikatna, satynowa czerń opony.

 

Jakie rozwiązanie dla ekstremalnego brudu?

Proponujemy inny preparat, gdy kłania się czyszczenie felg z głęboko wżartych zanieczyszczeń metalicznych, osadzonego pyłu z klocków hamulcowych czy smarów.

Rapid kwasowy, skoncentrowany środek, któremu nie oprze się żadne zanieczyszczenie z felgi aluminiowej i stalowej. Czyszcząc nie ma ryzyka uszkodzenia powierzchni lakierowanej lecz nie zaleca się stosowania go na felgi chromowane.

Po naniesieniu preparatu Rapid bezpośrednio na mytą felgę powinien on pozostać 1 minutę. Po tym czasie wraz z wodą podczas spłukiwania nastąpi usunięcie zabrudzeń.

 

Inne sposoby pielęgnacji

 

Żeby felgi i opony po myciu nie przyciągały nieczystości drogowych jak magnez służy Nano Rims – płyn hydrofobowy zabezpieczający felgi.

Kolejny preparat, ułatwiający utrzymanie oponę w czystości jest  Nano Tyres środek pielęgnujący i ułatwiający czyszczenie opon.

Nano Rims – to długotrwała ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i minimalizowanie osadzania się zabrudzeń do powierzchni felgi. Zabezpiecza przed korozją, niszczącym działaniem soli drogowej, promieniowaniem UV. Powłoka hydrofobowa wpływa na wydłużenie dobrego wyglądu felgi samochodowej gdyż w mniejszym stopniu narażone są na brudzenie.

Nano Tyres – to doskonale ożywiona opona dzięki woskom, nanokrzemianom i jonom srebra, które pomagają w zachowaniu świeżego wyglądu i dobrej jakości gumy. Impregnat do opon znacząco opóźnia starzenie i parcenie gumy a pogłębiona czerń utrzymuje się dając wrażenie dużo lepszego wyglądu.

Formuła w nanotechnologii zapewnia bezpieczeństwo dla wszystkich rodzajów opon.

Preparaty Wheel Cleaner , Nano Rims , Nano Tyres mają szerokie spectrum działania i z powodzeniem sprawdzają się w myciu i pielęgnacji felg i opon samochodowych.

Zapraszamy do sklepu internetowego: https://strefadetailingu.hadwao.net/