Blat spożywczy wykonany ze stali nierdzewnej

W praktyce okazuje się, iż blat spożywczy wykonany ze stali nierdzewnej to materiał trudny do utrzymania w czystości. Nasza nanopowłoka chroni blat spożywczy przed korozją,

Blat spożywczy wykonany ze stali nierdzewnej

rdzą a powstałe zanieczyszczenia czy ślady po palcach z łatwością będzie można usunąć za pomocą czystej, wilgotnej ściereczki. Gdy systematycznie będziemy stosować powłokę hydrofobową, blat spożywczy wykonany ze stali nierdzewnej znacząco przedłuży swą żywotność oraz będzie służył w swej niezmienionej formie oraz strukturze.

Produkt polecamy osobom, którym zależy na czystości a codzienne szorowanie i sprzątanie jest dość uciążliwe oraz wymaga wiele czasu. Aplikacja powłoki hydrofobowej na jest niezwykle prosta. Po uprzednim dokładnym wyczyszczeniu, odtłuszczeniu oraz wysuszeniu blatu spożywczego, za pomocą atomizera nakładamy warstwę produktu hydrofobowego. Po kilku minutach polerujemy powłokę. Po 15 minutach uzyskujemy efekt hydrofobowy a po 24 godzinach blat spożywczy wykonany ze stali nierdzewnej staje się odporny na zabrudzenia oraz chemikalia do wartości 12,5 pH. Po tej operacji powierzchnię zabezpieczoną nanopowłoką czyścimy za pomocą ściereczki zaoszczędzając mnóstwo energii oraz czasu.

Głównym składnikiem Naszych nanopowłok jest powszechnie występujący na Ziemi krzem. W składzie Naszych powłok hydrofobowych nie znajdują się silikony, woski. 

Jeśli chcesz by Twoja kuchnia lśniła czystością, chcesz używać mniej środków chemicznych stosowanych do szorowania blatów spożywczych czy innych urządzeń kuchennych zapraszamy na stronę sklepu bądź kontaktu telefonicznego.

Nasza powłoka hydrofobowa działa około roku. Przez ten czas zaoszczędzamy czas przeznaczony na sprzątanie czy zmniejszamy wydatki na zakup środków czyszczących.

Nasze produkty hydrofobowe są w pełni ekologiczne (między innymi ulegają biodegradacji) dlatego wybierając właśnie ten produkt dbamy zarówno o środowisko jak i własne zdrowie.

Aby zabezpieczyć blat spożywczy wykonany ze stali nierdzewnej zapraszamy do Naszego sklepu internetowego.

Zapraszamy dodatkowo do lektury Naszego bloga gdzie również przedstawiamy zalety stosowania powłok hydrofobowych.